Reklama

8. Jarmark Świąteczny w Zamościu

Plakat, materiał nadesłany Plakat, materiał nadesłany
Miasto Zamość oraz Zamojski Dom Kultury zapraszają na 8. Jarmark Świąteczny 2022, który w tym roku odbędzie się w dniach 3-4 grudnia na Rynku Wielkim w Zamościu. To będzie doskonała okazja, by zakupić świąteczne ozdoby, pyszne świąteczne słodkości, a także prezenty na Mikołaja oraz pod choinkę.

W programie, jak co roku, mnóstwo atrakcji m.in.:
- świąteczny łańcuch z aut terenowych Drzewiastego
- „zimna kąpiel” z Zamojskim Klubem Morsa
- kiermasz książki używanej
- „świąteczna proza” z Książnicą Zamojską
- inspirujące warsztaty m.in. pisania listów, malowania ekotoreb, pakowania prezentów, robienia lalek z ziarnuszki i kwiatów z krepiny, a także warsztaty kulinarne.

Będzie można zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem, a nawet zagrać z nim w szachy. Nie zabraknie także kolęd, które wprowadzą nas w magiczny przedświąteczny nastrój.
Wystąpią m.in.: Lolek Orkiestra, Chór Contra, zamojskie szkoły i przedszkola, MDK W Zamościu, Szkoła Muzyczna Yamaha oraz Akademia Rozwoju Talentu Violinki.

Wystawców zainteresowanych udziałem w Jarmarku Świątecznym zachęcamy do kontaktu z Wydziałem Turystyki i Promocji UM Zamość tel. 84 6772494 (poniedziałek - piątek, w godz. 8:00 - 15:00) celem rezerwacji powierzchni handlowej. Zgłoszenia przyjmowane będą do 29 listopada.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin dostępne są na stronie www.zamosc.pl. Uzupełniony formularz należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us