Reklama

Nad zalewem powstanie nowoczesna stefa sportu, zabawy i relaksu

źródło: OSiR Zamość źródło: OSiR Zamość
"Czas na relaks - nowoczesna strefa sportu, zabawy i relaksu nad zalewem miejskim w Zamościu" - to tytuł ogólnomiejskiego projektu, który będzie realizowany w ramach zamojskiego Budżetu Obywatelskiego. Na jego realizację przeznaczono kwotę 950 tys. złotych.

Dobiegły końca konsultacje społeczne Budżetu Obywatelskiego Miasta Zamość na 2023 rok. Posumowano głosowanie elektroniczne oraz tradycyjne na projekty osiedlowe oraz projekt ogólnomiejski. Zwycięski projekt otrzymał 1299 głosów na 2437 wszystkich ważnych.

"Czas na relaks - nowoczesna strefa sportu, zabawy i relaksu nad zalewem miejskim w Zamościu" zakłada zagospodarowanie terenu przy Zalewie Miejskim w Zamościu. W ramach projektu powstaną m.in.: zjeżdżalnie i wodny plac zabaw dla dzieci, sensoryczny plac zabaw dla dzieci, tężnie, strefa street workout, boisko do koszykówki (streetball), boisko do siatkówki plażowej, pomosty pływające, slip dla łodzi, hamaki, huśtawki, parasole trzcinowe, parking dla rowerów i hulajnóg.

Inwestycja ma być realizowana w przyszłym roku.

2 komentarzy

  • Fiku miku
    Fiku miku piątek, 30 wrzesień 2022 18:58 Link do komentarza

    Czas biedy nadchodzi więc zamiast oszczędzać - wydajmy kasę na fiku miku.

  • sdxfgv
    sdxfgv sobota, 01 październik 2022 13:42 Link do komentarza

    Zalew wraca do życia, co mnie mocno cieszy. 20 lat temu przez całe lato był tam tłum ludzi, a później zalew stał się "bee".

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us