Logo
Wydrukuj tę stronę

Pijany kierowca z dożywotnim zakazem

foto: Policja foto: Policja
Prawie promila alkoholu miał w organizmie 52-letni kierowca fiata. Siadając za kierownicę złamał też dożywotni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Pijany kierowca został zatrzymany w poniedziałek w miejscowości Łapiguz.

- Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zamojskiej komendy zauważyli kierującego fiatem, którego styl jazdy wydał się mundurowym podejrzany. Przypuszczając, że siedzący za kierownicą osobówki mężczyzna może być pod działaniem alkoholu postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej. Instynkt nie zawiódł policjantów. Okazało się, że kierujący fiatem, 52-letni mieszkaniec gminy Zamość był nietrzeźwy. Badanie wykazało, że w organizmie miał blisko promil. W czasie dalszych sprawdzeń w policyjnych systemach wyszło również na jaw, że 52-latek ma orzeczony przez sąd dożywotni zakaz kierowania pojazdami - informuje Dorota Krukowska - Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Przed sądem odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz złamanie sądowego zakazu.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl