Logo
Wydrukuj tę stronę

Kradł w zamojskich marketach. 26-latek usłyszał zarzuty

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy
Zarzuty kradzieży alkoholu i artykułów spożywczych usłyszał 26-letni mieszkaniec Zamościa. W czterech marketach na terenie miasta ze sklepowych półek zabrał towar na łączną kwotę ponad 3000 zł. Mężczyzna został zatrzymany na przejściu granicznym w Hrebennem.

Kradzieże miały miejsce w minionym miesiącu, w kilku marketach spożywczych na terenie miasta. Ze sklepowych półek sprawca zabrał alkohol różnych marek, artykuły spożywcze, jego łupem padł nawet wózek na zakupy.

- Policjanci ustalili, że podejrzanym jest 26-letni mieszkaniec Zamościa. W miniony weekend został on zatrzymany przez funkcjonariuszy Straży Granicznej w czasie, gdy na przejściu granicznym w Hrebennem próbował przekroczyć granicę kraju. 26-latek trafił do policyjnego aresztu. W niedzielę usłyszał zarzuty dokonania czterech kradzieży sklepowych. Będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Ponadto prokurator z Prokuratury Rejonowej w Zamościu zastosował wobec 26-latka wolnościowy środek zapobiegawczy, podejrzany został objęty policyjnym dozorem. Sprawa jest rozwojowa, niewykluczone, że 26-latek usłyszy kolejne zarzuty kradzieży - informuje Dorota Krukowska - Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Przestępstwo kradzieży cudzego mienia zgodnie z kodeksem karnym zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl