Logo
Wydrukuj tę stronę

Zamość: Motocyklista najechał na tył BMW

Zamość: Motocyklista najechał na tył BMW
Motocyklista wjechał w tył BMW, którego kierowca zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Do zdarzenia doszło w niedzielę na ul. Piłsudskiego w Zamościu, przy parku miejskim.

- Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący hondą 22-latek jadąc ulicą Piłsudskiego w Zamościu w kierunku ulicy Lubelskiej, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go BMW, które zatrzymało się przed oznakowanym przejściem i przejazdem dla rowerów w celu umożliwienia oczekującym tam osobom przejście na drugą stronę ulicy. Motocyklista nie zdążył wyhamować, najechał na tył osobówki, a następnie upadł na jezdnię. Z obrażeniami nogi został przetransportowany do szpitala - informuje Katarzyna Szewczuk z zamojskiej policji.

Badanie stanu trzeźwości przeprowadzone przez policjantów wykazało, że zarówno 22-latek, jak również 33-letni mieszkaniec Zamościa, który podróżował samochodem BMW, byli trzeźwi.

Na miejscu przez około 2 godziny pracowali policjanci. Ulica była nieprzejezdna.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl