Logo
Wydrukuj tę stronę

Zamość: Dziewczynka wypadła z 4 piętra, matka miała 1,5 promila

Dziecko zostało przetransportowane śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratowniczego do szpitala w Lublinie, foto: archiwum (zdjęcie poglądowe) Dziecko zostało przetransportowane śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratowniczego do szpitala w Lublinie, foto: archiwum (zdjęcie poglądowe)

10-latka wypadła z czwartego piętra bloku przy ul. Hrubieszowskiej (osiedle Małe Ciche). Do wypadku doszło w sobotę wieczorem (5 sierpnia). Matka dziecka miała 1,5 promila alkoholu.

- Dziewczynka spadła na przyblokowy trawnik, została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratowniczego do szpitala w Lublinie - poinformowała nas Dorota Krukowska-Bubiło z zamojskiej policji. - Dziecko odniosło poważne obrażenia, wstępnie stwierdzono złamanie obu rąk, nogi, miednicy i uraz płuc - wylicza.

Policjanci ustalili, że dziewczynka była w mieszkaniu tylko z matką. Jak się okazało, kobieta miała 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci wspólnie z prokuraturą ustalają przyczyny i przebieg zdarzenia.

Przypomnijmy, że to kolejny tego typu wypadek w Zamościu. Niespełna miesiąc temu, z mieszkania na trzecim piętrze bloku przy ul. Peowiaków  wypadło 2 letnie dziecko. Matka dziewczynki w chwili zdarzenia miała w organizmie blisko 2 promile alkoholu.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl