Reklama
Reklama

Szczęśliwy finał poszukiwań 73-letniej zamościanki

Dzisiaj rano mundurowi odnaleźli kobietę, cała i zdrowa została oddana pod opiekę rodzinie, fot. Szymon Łyciuk (archiwum) Dzisiaj rano mundurowi odnaleźli kobietę, cała i zdrowa została oddana pod opiekę rodzinie, fot. Szymon Łyciuk (archiwum)

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 73-letniej mieszkanki Zamościa. Kobieta w niedzielę wybrała się w odwiedziny do swoich bliskich mieszkających w powiecie biłgorajskim. W godzinach popołudniowych zaniepokojona rodzina powiadomiła policję. Dziś odnaleziono kobietę.

- W niedzielę tuż przed godziną 19:00 do dyżurnego KMP w Zamościu zadzwoniła kobieta i powiadomiła, że jej 73-letnia matka zaginęła w lasach w okolicach miejscowości Obrocz. Poinformowała również, że matka jest schorowana i w ostatnim czasie źle się czuła. Z relacji zgłaszającej wynikało, że matka wracała do domu od rodziny i w kompleksie leśnym „zakopał się” jej fiat seicento, którym podróżowała. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania kobiety, w które włączyła się również straż Roztoczańskiego Parku Narodowego. Policjanci przeczesywali kompleksy leśne. Dzisiaj rano mundurowi odnaleźli kobietę. Cała i zdrowa została oddana pod opiekę rodzinie. - informuje Dorota Krukowska-Bubiło z zamojskiej policji.

Z relacji kobiety wynika, że noc spędziła w samochodzie. Rano wyszła z samochodu i zaczęła iść lasem. Jak się okazało nieświadomie kierowała się w stronę Zwierzyńca, gdzie na rogatkach miasta została odnaleziona przez policjantów.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us