Reklama
Reklama

Trzy auta zderzyły się na wiadukcie

foto: Policja foto: Policja
Kierujący volvo nie zdążył zahamować i uderzył w tył jadącego przed nim opla. Opel przemieścił się uszkadzając kolejny samochód. Do szpitala trafiła kierująca oplem, na szczęście, poza niegroźnymi potłuczeniami nie doznała poważniejszych obrażeń.

Do zderzenia doszło w czwartek rano, tuż przed godziną 8.00, na drodze krajowej numer 17 w Sitańcu.

- Dyżurny natychmiast skierował tam policjantów z ruchu drogowego, którzy wstępnie ustalili przebieg zdarzenia. Z ich ustaleń wynika, że kierujący volvo jechał od miejscowości Chomęciska Małe w kierunku Zamościa. Będąc na wiadukcie najechał na tył poprzedzającego go opla. Siła uderzenia przesunęła opla do przodu, co doprowadziło do uszkodzenia jadącego przed nim pojazdu marki Renault Master. Po zdarzeniu pomocy medycznej potrzebowała kierująca oplem 55-letnia mieszkanka Zamościa. Załoga karetki pogotowia przewiozła ją do szpitala. Po badaniach 55-latka mogła wrócić do domu, z kolizji wyszła z niegroźnymi potłuczeniami - informuje Dorota Krukowska - Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Kierujący biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi. Prawdopodobnie przyczyną kolizji była nadmierna prędkość, z jaką poruszał się kierujący volvo.

1 komentarz

  • O lpg +
    O lpg + sobota, 21 maj 2022 06:22 Link do komentarza

    ,,dyżurny natychmiast'' - i tak byli po straży i pogotowiu, jak zwykle

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us