Reklama
Reklama

RMF FM zawita do Zamościa!

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy
13 grudnia RMF FM rozdawać będzie choinki mieszkańcom Zamościa. Świąteczny konwój rozgłośni pojawi się na Rynku Wielkim już o godzinie 9. Wśród atrakcji, oprócz drzewek, będą też m.in. konkursy, animacje dla najmłodszych i karaoke. Na imprezie będzie też obecny Michał Szczygieł.

„Choinki pod choinkę” to organizowana od 2000 roku akcja radia RMF FM – rozgłośnia tej zimy odwiedza 14 miast rozdając tysiące pachnących, zielonych drzewek. W każdym mieście na słuchaczy rozgłośni czeka też mnóstwo innych atrakcji: m.in. świąteczne karaoke z kolędami, konkursy na mobilnej scenie, animacje dla dzieci. RMF FM rozdawać będzie też upominki, gadżety radia, świąteczne pierniki i częstować gorącą kawą.

Imprezę w Zamościu uświetni swoją obecnością Michał Szczygieł – polski piosenkarz, finalista programu “The Voice of Poland”, któremu popularność przyniosły takie hity jak „Nic tu po mnie”, „Spontan” i „Więcej”. Wszyscy słuchacze mogą liczyć na rozmowę z artystą oraz na świąteczne selfie.

Z bożonarodzeniowego miasteczka RMF FM nadawać na żywo będą reporterzy stacji, a ich relacji słuchać będzie można na bieżąco na antenie rozgłośni. Rozmawiać będą z uczestnikami o atmosferze na miejscu, o oczekiwaniu na Święta czy bożonarodzeniowych spotkaniach.

Do Zamościa „Choinki pod choinkę” RMF FM zawitają w poniedziałek 13 grudnia. Impreza rozpocznie się na Rynku Wielkim o godzinie 9 i trwać będzie około 1,5 godziny.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us