Reklama
Reklama

Kto widział Karolinę Walas? Policja prosi o pomoc

foto: Policja foto: Policja
Zamojscy policjanci poszukują 17-letniej Karoliny Walas. Mieszkanka gminy Adamów w minioną środę wyszła z domu z zamiarem udania się do szkoły. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania. Nie nawiązała również kontaktu z najbliższymi. Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z policją.

- Zaginiona w dniu 24 listopada 2021 roku rano wyszła z domu i pojechała do szkoły w Zamościu. Po zajęciach lekcyjnych udała się na praktyki. Do domu miała wrócić tego samego dnia około godziny 18:00. Do chwili obecnej nie dotarła jednak do miejsca zamieszkania. Nie nawiązała również kontaktu z rodziną - relacjonuje Dorota Krukowska – Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Rysopis zaginionej: wzrost 165 centymetrów, szczupła budowa ciała, włosy ciemnobrązowe, proste do ramion. Wychodząc z domu ubrana była w białą pikowaną kurtkę z kapturem, czarne dresowe spodnie oraz ciemne sportowe buty.

Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zamościu. Informacje można przekazywać (również anonimowo) dzwoniąc na numery: 47 815 13 38, 47 815 19 00 lub za pośrednictwem numeru alarmowego 112. W sprawie zaginięcia Karoliny Walas można także kontaktować się z najbliższą jednostką policji.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us