Reklama

Asseco rekrutuje w Zamościu!

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy
"Kariera w IT" to temat spotkania z przedstawicielami Grupy Asseco w ramach programu „Asseco Development Start”, które odbędzie się w Akademii Zamojskiej w najbliższy wtorek 26 października. Wydarzenie kierowane jest zarówno do studentów, jak i osób, które chcą rozwijać swoje kompetencje i karierę w obszarze IT.

Przedstawiciele Asseco spotkają się także z władzami Akademii Zamojskiej oraz Gminy Zamość.

- "Władze Akademii Zamojskiej zaprosiły nas do współpracy jeszcze zanim powstał kierunek informatyka. Obiecaliśmy pomoc i dzisiaj to realizujemy. Chcemy dać poważny impuls, żeby w Zamościu mógł powstać mocny ośrodek ICT" – mówi Daniel Lala, wiceprezes zarządu Asseco Data Systems.

Na spotkanie zapraszamy zarówno doświadczonych programistów, jak i osoby, które myślą o karierze w IT. Dla początkujących przygotowany jest specjalny program szkoleń Asseco Academy, umożliwiających szybkie rozpoczęcie pracy. Możliwości zatrudnienia przedstawi Karolina Szykuła, Asseco HR Business Partner.

- "Uważam, że jest to ogromna szansa dla Zamościa i regionu. Większość programistów, których znam pracuje poza Zamościem. Zainteresowanie ze strony Asseco może sprawić, że bardzo dobrze zarabiający specjaliści zostaną lub wrócą do Zamościa i okolic i tu będą płacić podatki, wydawać pieniądze. Wiele lat temu władze Lublina, z prezydentem na czele, podjęły szereg działań, żeby ściągnąć inwestorów z tego sektora, co przyniosło doskonałe efekty" – słowa Sebastiana Kawałko, doradcy zarządu Asseco Data Systems.

Dodatkowym elementem spotkania będzie wykład dyrektora IT Jerzego Tunina pn. „Ewolucja architektury systemów IT”.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 26 października o godzinie 17.00 w siedzibie Akademii Zamojskiej, ul. Zamoyskiego 64. Wstęp wolny.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us