Logo
Wydrukuj tę stronę

Uwaga kierowcy! Mamy dobre i złe wieści

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy
Mamy kolejne informacje drogowe dla zamojskich kierowców. Od jutra, oddana do użytku będzie część ulicy Piłsudskiego. Zła informacja jest taka, że zamknięte dla ruchu zostanie rondo u zbiegu ulic Piłsudskiego, Akademicka, Łukasińskiego.

"Od 20 października br., jak informuje wykonawca robót, kierowcy dostaną do użytku kolejny odcinek zamkniętej do tej pory ulicy Piłsudskiego, tj. od skrzyżowania z ul. Sadową i Peowiaków do wjazdu na parking przy parku miejskim. Jednocześnie zamknięty dla ruchu pojazdów zostanie przejazd przez rondo Hetmana Jana Zamoyskiego (Piłsudskiego, Akademicka, Łukasińskiego). Związane jest to z koniecznością wykonania robót związanych z jego przebudową." - informuje zespół prasowy zamojskiego magistratu.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl