Zamość: Uchwała anty-LGBT. Rada Miasta dementuje

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Rada Miasta w Zamościu zaprzecza doniesieniom o uchwaleniu stanowiska anty-LGBT. - W związku z pojawiającymi się w przestrzeni publicznej nieprawdziwymi informacjami o rzekomym podjęciu uchwały, stanowczo zaprzeczamy takim doniesieniom - informuje Piotr Błażewicz, przewodniczący Rady Miasta.

"Informuję, że to Rada Powiatu Zamojskiego ziemskiego przyjęła uchwałę nr VIII/90/2019 w dniu 26 czerwca 2019 roku w sprawie przyjęcia Stanowiska Rady Powiatu w Zamościu w sprawie powstrzymania promowania ideologii "LGBT", a nie Rada Miasta Zamość. Miasto Zamość jest powiatem grodzkim (miasto na prawach powiatu) i nie wchodzi w skład Powiatu Zamojskiego ziemskiego, są to dwie odrębne jednostki samorządu szczebla powiatowego. " - wyjaśnia przewodniczący Piotr Błażewicz.

20 komentarzy

 • Wszyscy WON
  Wszyscy WON czwartek, 14 październik 2021 21:52 Link do komentarza

  Czyli miastu nie przeszkadza promowanie zboczeń??Znaczy wszyscy do wywalenia na zbity pysk.Skoro nie mają jaj żeby jasno określić swoje zdanie wobec tego typu chorych ideologii...

 • Marek
  Marek czwartek, 14 październik 2021 22:07 Link do komentarza

  Do tego powyżej - ty chyba sam jesteś chory. I sam jesteś "do wywalenia na zbity pysk", skoro nie potrafisz żyć na 1 planecie, w 1 kraju, w 1 mieście z myślącymi inaczej niż ty.

 • Do Mareczka
  Do Mareczka czwartek, 14 październik 2021 23:09 Link do komentarza

  Won ze swoimi zboczeniami.Jeśli dla Ciebie dwóch facetów żyjących w związku jest czymś normalnym to znaczy że jesteś zboczeńcem.Zyjąc na jednej planecie obowiązują nas pewne normy.Jeśli nie będą nas obowiązywały żadne normy znaczy że nie różnimy się niczym od zwierząt.Kobieta+Mężczyzna=rodzina.Na tym polega świat.Jeśli tego nie rozumiesz znaczy że jesteś chory i musisz się leczyć.Powodzenia w swoim chorym świecie.W normalnym świecie nie chcemy zboczeńców.Koniec dyskusji.A Mareczkowi proponuję bilet do Holandii w jedną stronę.Bajjjj

 • Ciekawy
  Ciekawy piątek, 15 październik 2021 07:22 Link do komentarza

  Kto te normy ustala ? ? Po co się prujesz? Interesuj się sobą a nie kimś innym. Nie masz swojego życia?! Żona z pedałem cię zdradza? Córka lesbijka jest? Może ksiądz cię molestował? Zły dotyk boli przez całe życie. Polecam miesiąc stażu w hospicjum, domu spokojnej starości. Zobaczysz "normalna miłość" traktowanie ludzi jak przedmioty zużyte przez "rodzinę" i wyrzucone na śmietnik. Jak można oddać tak kogoś z rodziny?? Jaka to jest norma ? Dla mnie to gorsze od pedalstwa!

 • czytelnik
  czytelnik piątek, 15 październik 2021 08:52 Link do komentarza

  Do Ciekawy.
  Dobrze to to ująłeś. Całkowicie się z Tobą zgadam.

 • Marek
  Marek piątek, 15 październik 2021 10:28 Link do komentarza

  Mam pytanie do redakcji. W jaki sposób mogę poznać adres IP użytkownika "Do Mareczka"? Potrzebuję go w celu wytoczenia sprawy z powództwa cywilnego, ewentualnie jako zniesławienie z kodeksu karnego, za nazwanie mnie "zboczeńcem", co jest określeniem powszechnie uznawanym za obelżywe. Z góry dziękuję za odpowiedź.

 • zamiast redakcji
  zamiast redakcji piątek, 15 październik 2021 10:54 Link do komentarza

  nie możesz. Jakbyś się przedstwaił z imienia i nazwiska a on wyraźnie napisał, że taki a taki to zboczeniec to wtedy możesz wystąpić do policji. o ustalenie. A nawiasem mówiąc jeżeli komuś sam zarzucasz jakąś chorobę to ty powinieneś .... A on ? Ma rację

 • Pauli
  Pauli piątek, 15 październik 2021 13:11 Link do komentarza

  Katolicki ciemnogród w tych komentarzach. Wam do Afryki a nie do Europy.

 • Mieetek
  Mieetek piątek, 15 październik 2021 14:39 Link do komentarza

  Tak! Ja też mam swoje pragnienie, mam partnerkę kozę, chciałbym się jakoś z nią związać, ale czy będą zalegalizowane takie związki w przyszłości, jestem przekonany że tak.

 • Kali
  Kali piątek, 15 październik 2021 18:49 Link do komentarza

  Kali ukraść krowę ale jak Kalemu ukradli krowę to już źle :), w internecie jest tak samo Jak ktoś hejtuje to on moze ale jak już jego hejtują to samo zło i koniec świata :)

 • Gringo
  Gringo piątek, 15 październik 2021 19:14 Link do komentarza

  Najlepiej w takich sytuacjach sprawdzić, kto pierwszy hejtował / wyzywał. W dyskusji pod tym artykułem był to użytkownik o nicku "Wszyscy WON". Reszta komentarzy to tylko emocjonalne reakcje na hejt tego pierwszego. Szkoda że redakcja nie robi z tym porządku.

 • Zawisza czarny
  Zawisza czarny sobota, 16 październik 2021 14:28 Link do komentarza

  To jest chory naród.normalni nie wychodzą na ulice tylko właśnie ci co są inni lezby .pedały.ci z tęcza. To są chorzy inaczej . Na to lekarstwa nie ma.Jarkowi wolno obrażać publicznie wyzywać od dziadów .biednych rolników. Tych co karmią w mieście nierobów którzy ciągle narzekają i nic nie robią że drogo rolnik sprzedaje , a sami chodzą z tęcza i mówią że dobrze robią. dlaczego ukarał PIS policjanta .za to że złapał po pijaku człowieka z PiSu.. ludzie z PiSu chodzą bezkarni sami sobie rozdają stołki.za grube pieniądze.itd tego nikt nie widzi

 • Mis
  Mis sobota, 16 październik 2021 21:34 Link do komentarza

  Pedalstwo należy tępić. Precz z tym

 • Do Mareczka zboczeńca
  Do Mareczka zboczeńca niedziela, 17 październik 2021 00:27 Link do komentarza

  Z D.E.B.I.L.A.M.I nie dyskutuje.Redakcja ma mój adres email.Jeśli jakiś pajac chce moje dane to proszę bardzo.Jestem gotowy do walki ze ZBOCZEŃCAMI!!! Jeśli ktoś chce ustalić moje IP.Czekam na Ciebie;) Bajjjj Zboczeńcy i dziwaki ;*.Czekam na kontakt email ze strony redakcji w razie "złamania prawa" :D

 • czytelnik
  czytelnik niedziela, 17 październik 2021 09:55 Link do komentarza

  Wczoraj tj 16.10.2021r w TVN 24 w "SUPERWIZJER" obejrzałem film dokumentalny w którym :

  Arcybiskup Sławoj Leszek Głódź zadawał się z ludźmi mafii, brał udział w licznych libacjach alkoholowy ( w wojsku określany jako generał "flaszka" ale tez " kadrowy "czyli wszystkie awanse na wysokich szczeblach musiały być przez niego zaakceptowane).
  W tej chwili ze skromnej emerytury wybudował sobie potężny pałac i dla odmiany jest Sołtysem.
  Proboszcz z diecezji gdańskiej zakłada konto za granicą i staje się pralnią brudnych pieniędzy.
  Kościół w Lutolu Suchym (woj. lubuskie) spłonął 2,5 roku temu - zebrane pieniądze od wiernych 282 tys. przepadły.

  Czy te wynaturzenia + pedofila w kościele nie są większym problemem niż LGBT

 • Po to właśnie powstało to *****
  Po to właśnie powstało to ***** niedziela, 17 październik 2021 11:35 Link do komentarza

  No właśnie TVN. Co wszystko tłumaczy. Nie na darmo założyli go agenci SB a Miller pieniądze woził z Moskwy.

 • ciekawy
  ciekawy niedziela, 17 październik 2021 15:35 Link do komentarza

  gotowy do walki hahaha jesteś jak kundelek który nie może ugryźć, ale po złości chociaż obsika. nie odpowiedziałeś na pytanie kto te normy ustala?? sam grasz durnia nie udzielając odpowiedzi na proste pytanie, taki mateuszek z ciebie (ten też nie wie ile chleb kosztuje). nie wiem co zażywasz, zamień dilera albo bierz połowę

 • Marek
  Marek niedziela, 17 październik 2021 19:38 Link do komentarza

  Dlaczego redakcja nie reaguje na wyzwiska typu "debile", "pedały", "zboczeńcy"? Czy te komentarze zostaną w końcu usunięte? Nie chodzi tylko o prawo, ale też o przyzwoitość wydawcy portalu.

 • Do rafalka
  Do rafalka poniedziałek, 18 październik 2021 15:21 Link do komentarza

  To nie są wyzwiska.

 • hi hi hi
  hi hi hi poniedziałek, 18 październik 2021 15:51 Link do komentarza

  zaszczuty hejter? :D

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us