Zamojski zalew będzie oświetlony

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Ścieżka pieszo-rowerowa wokół zalewu miejskiego w Zamościu będzie oświetlona. W czwartek, 7 października, magistrat podpisał umowę z wykonawcą. Będzie to drugi etap budowy oświetlenia.

Inwestycja obejmuje budowę oświetlenia ścieżki pieszo-rowerowej na odcinku od pomostu-kładki (od ul. Altanowej), wzdłuż Rotundy Zamojskiej do zespołu kontenerów, dalej do parkingu przy strzelnicy, przez nasyp do grobli, w kierunku ulicy Źródlanej. Łącznie w ramach drugiego etapu, zostanie wykonanych 126 słupów oświetlenia z oprawami typu LED.

Na czwartek, 14 października, zaplanowano przekazanie placu budowy wykonawcy – GEOTEL Sp. z o.o., z siedzibą w Kraśniku. Termin zakończenia zadania zaplanowano na drugą połowę grudnia.

1 komentarz

  • nowy mieszkaniec
    nowy mieszkaniec środa, 13 październik 2021 09:07 Link do komentarza

    a co bedzie z Rotunda? kiedy zostanie wyczyszczona z martwych, stojacych drzew, przerosnietych krzakow i zle koszonej trawy? to miejsce MUSI byc perfect!!

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us