Logo
Wydrukuj tę stronę

Zamość: Desperat skoczył z mostu do Łabuńki. Uratowali go policjanci

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy
26-letni mężczyzna skoczył z mostu do Łabuńki. Na szczęście pomoc przyszła na czas i desperat trafił pod fachową opiekę lekarską.

- W miniony piątek dzielnicowi z Zamościa zostali skierowani nad rzekę Łabuńkę, gdzie bulwarem miał przechadzać się nietrzeźwy mężczyzna z zawieszonym na szyi sznurem. Zgłaszająca wezwała służby w obawie, że mężczyzna chce popełnić samobójstwo - informuje Dorota Krukowska - Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Dzielnicowi natychmiast dotarli nad rzeką, gdzie zauważyli mężczyznę, który siedział na moście po zewnętrznej stronie barierki, w pewnej chwili skoczył. Policjanci natychmiast podbiegli do niego. Podbiegł również świadek zajścia, który w tym czasie wykonywał prace melioracyjne koryta rzeki. Wspólnie pomogli mężczyźnie. 26-latek, który próbował targnąć się na własne życie, był przytomny. Dzielnicowi wezwali natychmiast ratowników medycznych. Do czasu ich przyjazdu monitorowali funkcje życiowe 26-latka. Później mężczyzna został oddany pod opiekę medyków - dodaje. 

Natychmiastowa reakcja dzielnicowych i świadka zdarzenia, pozwoliła ocalić życie mężczyzny. 26-latek trafił pod fachową opiekę lekarską.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl