Zamość: Uwaga na spadające kasztany!

foto: materiał redakcyjny foto: materiał redakcyjny

Kierowcy, którzy parkują auta przy ul. Kiepury w Zamościu, muszą uważać na kasztany. Zarząd Dróg Grodzkich oznakował ulicę znakiem "inne niebezpieczeństwa" z tabliczką "Spadające kasztany na odcinku 200 m".

"W 2019 roku miasto Zamość, przebudowując ulicę Kiepury w Zamościu, wybudowało w jej pasie drogowym parking w okolicy Zamojskiego Domu Kultury. W jego pobliżu, na terenie należącym do ZDK, rosną kasztanowce, które w okresie jesiennym „zrzucają” swoje owoce." - czytamy w komunikacie Urzędu Miasta Zamość. 

Jak informuje magistrat, znaki pojawiły się w trosce o bezpieczeństwo kierowców korzystających parkingów przy ul. Kiepury. Zaparkowane tam samochody narażone są na uszkodzenia spowodowane spadającymi kasztanami.

5 komentarzy

 • Bóbr
  Bóbr środa, 15 wrzesień 2021 17:14 Link do komentarza

  wyciac w piz....

 • sprytne
  sprytne środa, 15 wrzesień 2021 17:41 Link do komentarza

  w razie uszkodzenia karoserii nie musza placic odszkodowania bo jest tabliczka ostrzegajaca, kierowcy stają tam na własne ryzyko

 • Ala
  Ala środa, 15 wrzesień 2021 20:51 Link do komentarza

  "kochany, kochany,
  lecą z drzewa, jak dawniej, kasztany..." ?

 • Alojzy
  Alojzy czwartek, 16 wrzesień 2021 17:41 Link do komentarza

  Od ci nowina, z kasztanów na jesień kasztany spadają, kto by się spodziewał. Ci co parking robili i Ci co na nim samochody stawiają pewnie się tego nie spodziewali, aż trzeba było znak postawić.

 • Alojzy
  Alojzy czwartek, 16 wrzesień 2021 17:45 Link do komentarza

  Od ci nowina, że na jesień z kasztanów kasztany spadają. Ci co budowali ten parking i ci co tam samochody stawiają pewnie się tego nie spodziewali dlatego trzeba było znak postawić.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us