Reklama

Pieniądze za szczepienia

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu włączyła się w realizację programu "SzczepimySię z OSP”. Jednostki OPS za pomoc w wykonaniu szczepień otrzymają pieniądze, 3 tys.zł. na start.

Jak informuje Andrzej Szozda, rzecznik prasowy zamojskich strażaków: - Program składa się z trzech części: Premia na Start: 3 tys. zł dla jednostki OSP za pomoc w wykonaniu 50 szczepień pierwszą dawką. Premia za Szczepienia OSP: 20 lub 40 zł (w zależności od wieku zaszczepionej osoby) dla OSP za pomoc w zaszczepieniu każdej kolejnej osoby. Konkurs OSP na Medal #SzczepimySię: ogólnopolski konkurs na 300 najlepszych jednostek OSP według liczby zrealizowanych szczepień.

Jednostka OSP może przystąpić do programu na trzy sposoby. Prowadzić transport personelu medycznego wykonującego szczepienie do miejsca zamieszkania pacjenta, organizować transport pacjenta do punktu szczepień lub prowadzić Tymczasowy Punkt Szczepień.

Szczegóły znajdują się na stronie internetowej KM PSP w Zamościu.

1 komentarz

  • Kocham Zamość
    Kocham Zamość czwartek, 29 lipiec 2021 15:15 Link do komentarza

    Co za D.E.B.I.L to wymyślił? Czy straż jest od wyszczepiania ludzi?To już bardziej adekwatne do sytuacji byłoby gdyby weterynarze się tym zajmowali.I tak traktuje się ludzi jak bydło.Skąd są pieniądze na namawianie ludzi do udziału w tym eksperymencie medycznym?To jest skandal!!!

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us