Logo
Wydrukuj tę stronę

Policjanci przypominali kierowcom o właściwych zachowaniach

foto: Policja foto: Policja

25 lipca obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Kierowcy. Policjanci z zamojskiej komendy przypominali o właściwych zachowaniach podczas prowadzenia pojazdów, wzajemnym szacunku na drodze oraz respektowaniu przepisów.

- Policjanci z wydziału ruchu drogowego zamojskiej komendy podczas kontroli drogowych informowali kierowców o właściwych zachowaniach na drodze oraz obowiązku respektowania przepisów. Przypominali również, że dla bezpieczeństwa na drodze ważna jest również kultura jazdy oraz wzajemny szacunek. W czasie dokonywanych wczoraj kontroli drogowych policjanci rozmawiali z kierującymi, apelując o rozsądek na drodze. Dodatkowo kontrolowani otrzymywali broszurki z wizerunkiem Świętego Krzysztofa i „dekalogiem kierowcy” - zasadami, których należy przestrzegać, aby każdemu uczestnikowi ruchu podróżowało się bezpiecznie - informuje Dorota Krukowska - Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl