Reklama
Reklama

Chcesz zarejestrować pojazd, odebrać dowód rejestracyjny albo prawo jazdy? Musisz się umówić

foto: UM Zamość foto: UM Zamość

Od 8 marca zmieniają się godziny, w których prowadzone są telefoniczne rezerwacje wizyt w Wydziale Ewidencji Kierowców i Pojazdów Urzędu Miasta Zamość przy ul. Partyzantów 10. W dniach 8-12 marca rezerwacje przyjmowane są w godzinach 14.00 - 17.00. Od 15 do 19 marca w godzinach 9.00-12.00.

Rezerwacje są prowadzone pod numerem telefonu 84 638 21 46. Jeśli interesant nie może skontaktować się z wydziałem telefonicznie, prosimy o przesłanie maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z podaniem numeru telefonu, a pracownik skontaktuje się w celu umówienia wizyty.

W związku z obecną sytuacją epidemiczną, każda wizyta w wydziale musi być wcześniej umówiona. Pracownicy proszą o nieprzychodzenie do wydziału osób, które wcześniej nie zarezerwowały terminu spotkania.

Przypominamy interesantom o obowiązku noszenia maseczki zakrywającej nos i usta, a także zachowywaniu dystansu społecznego.

2 komentarzy

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us