Reklama
Reklama

X Charytatywne Ostatki Online – mimo wszystko

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Na 13 lutego zaplanowano "X Charytatywne Ostatki Online – mimo wszystko". Będzie premiera filmu na facebookowym profilu i YouTube Stowarzyszenia "Krok za krokiem" w Zamościu. Organizacja zachęca do wparcia przedsięwzięcia poprzez zakup voucherów na usługi w hotelowe i gastronomiczne w Hotelu Carskie Koszary w Zamościu.

Celem tegorocznych Charytatywnych Ostatków jest wsparcie działań Stowarzyszenia „Krok za krokiem” w Zamościu na rzecz II etapu budowy Rodzinnego Domu na ulicy Kresowej 24 w Zamościu. Hotel Carskie Koszary zaprasza do zakupu Vouchera na usługi hotelowe i gastronomiczne z datą ważności do końca tego roku (cena 150 zł). Część funduszy ze sprzedaży voucherów zostanie przekazana na budowę Rodzinnego Domu.

Ze względów sanitarnych zakupu vouchera będzie można dokonać w nowej siedzibie Warsztatu Terapii Zajęciowej na ulicy Kresowej 24 w Zamościu, w godzinach od 10 do 14 od 27.01.21 roku do wyczerpania. Przed zakupem prosimy o skontaktowanie się telefonicznie pod jednym z numerów: 84 534 22 74, 793 121 165.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us