Reklama
Reklama

Kolejny oszukany w Internecie, został z kredytem

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Mieszkaniec powiatu zamojskiego kupił przez Internet telefon. Aby za niego zapłacić zaciągnął kredyt w wysokości ponad 2600 złotych. Telefonu nie otrzymał, do spłaty został mu kredyt.

- 53-latek powiadomił policjantów, że robiąc zakupy w sieci został oszukany. Wyjaśnił, że w ubiegłym miesiącu skorzystał z oferty internetowego sklepu. Zainteresował się zakupem telefonu komórkowego za cenę ponad 2200 zł. Na stronie sklepu potwierdził zakup i wybrał metodę płatności ratalnej. Przez system płatności online wybrał swój bank i złożył wniosek o internetowe przydzielenie kredytu. Następnego dnia ze sklepu otrzymał mailową wiadomość, że posiadają potwierdzenie płatności i transakcja została wykonana. Tego samego dnia z banku otrzymał swoją umowę o pożyczkę. Kredyt z kosztami wyniósł ponad 2600 złotych. Po tym cierpliwie czekał na przesyłkę. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Po upływie miesiąca zorientował się, że został oszukany i telefonu nigdy nie otrzyma. Do spłaty pozostał mu za to bankowy kredyt w wysokości ponad 2600 złotych. Sprawę zgłosił policjantom.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us