Reklama
Reklama

Pomożmy uratować serce Zuzi

foto: siepomaga.pl foto: siepomaga.pl

"Prosimy pomóżcie uzbierać nam środki na operację serca Zuzi w Bostonie. To dla niej jedyna szansa na życie." - apelują rodzice 8-miesięcznej zamościanki. Dziewczynka urodziła się z krytyczną wadą serduszka. Na skomplikowaną operację potrzeba niemal 700 tys.zł.

Zuzia nie ma jeszcze nawet roku. Jej serduszko jest małe, ma zaledwie kilka centymetrów i obciążone jest wieloma, śmiertelnie niebezpiecznymi wadami. Zaraz po urodzeniu przeszła zabieg ratujący życie, a następnie poważną operację na otwartym sercu. Leżała ponad dwa tygodnie na intensywnej terapii, w tym pierwsze trzy dni z otwartą klatką piersiową. Pierwsze dwa miesiące życia spędziła w szpitalu.

Niestety pojawiły się kolejne problemy.

- Ostatnie badanie wykazało, że konieczna jest kolejna operacja ratująca życie! Ze względu na to, jak bardzo skomplikowana i złożona jest wada, musimy lecieć aż do Bostonu, gdzie najlepsi specjaliści uratują naszą córeczkę. Niestety – cena, którą musimy zapłacić za ratunek, zwala z nóg. To niemal 700 tys. zł… Prosimy Cię, bądź z nami w tej najtrudniejszej walce w naszym życiu i pomóż nam ratować naszą Zuzię! - apelują rodzice dziewczynki.

Na operację potrzeba niemal 700 tysięcy złotych.

- Jako rodzice obiecaliśmy sobie, że zrobimy wszystko, by ratować naszą Zuzię, ale bez Waszej pomocy nie poradzimy sobie! Codziennie ze strachem obserwujemy, jak Zuzia oddycha, czy nie ma duszności, czy nie męczy się zbyt szybko przy wysiłku… Boimy się myśleć, co będzie, gdy jej stan pogorszy się na tyle, że nie zdążymy z ratunkiem… Prosimy, pomóżcie nam uratować serduszko Zuzi! - piszą rodzice dziewczynki.

Zbiórka prowadzona jest poprzez stronę: https://www.siepomaga.pl/waleczna-zuzia

Prowadzone są również licytacje na facebooku: https://www.facebook.com/groups/924419898142055

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us