Logo
Wydrukuj tę stronę

Zamość: Najechał na volkswagena. Miał prawie 3 promile

foto: Policja foto: Policja

Policjanci zatrzymali 47-latka, który spowodował kolizję na ulicy Świętego Piątka w Zamościu. Mężczyzna kierując audi najechał na tył volkswagena. Miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Do szpitala trafiła jedna osoba.

Do kolizji doszło wczoraj po godzinie 14 na ulicy Świętego Piątka w Zamościu.

- Okazało się, że 47-letni mieszkaniec gminy Szczebrzeszyn kierując audi nie zachował ostrożności i bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu, w wyniku czego najechał na tył volkswagena. Pojazdem tym w kierunku ul. Lipskiej podróżował 52-letni mieszkaniec gminy Zamość wraz z pasażerką. 48-letnia kobieta, również mieszkanka gminy Zamość, trafiła do szpitala. Na szczęście nie odniosła poważniejszych obrażeń. - informuje Katarzyna Szewczuk z zamojskiej policji. - Mieszkaniec gminy Szczebrzeszyn początkowo tłumaczył się policjantom, że to nie on kierował samochodem, a jego pasażer. Jak się poźniej okazało, ten również był nietrzeźwy. Tłumaczeniom mężczyzny nie dali wiary policjanci, którzy na podstawie śladów na miejscu zdarzenia oraz obrażeń pasażera wykluczyli przedstawioną przez niego wersję. - dodaje.

Ostatecznie 47-latek przyznał się, że to on siedział za kierownicą audi. Badanie stanu trzeźwości przeprowadzone przez policjantów wykazało, że miał blisko 3 promile. Jego samochód trafił na parking strzeżony. Funkcjonariusze zatrzymali również mężczyźnie prawo jazdy i dowód rejestracyjny.

Wkrótce 47-latek odpowie za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl