Reklama
Reklama

Kalinowice: 75-letni mężczyzna zginął w pożarze

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

75-letni mężczyzna zginął w pożarze w miejscowości Kalinowice pod Zamościem. Tragiczne zdarzenie miało miejsce dzisiaj (11 stycznia), w godzinach rannych.

- Na miejsce zadysponowano zastępy Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczych Straży Pożarnych. Po dotarciu strażacy zastali budynek mieszkalny w całości  objęty pożarem, przez otwory okienne i drzwiowe wydobywały się płomienie oraz duże zadymienie. W trakcie prowadzonych działań ratowniczo - gaśniczych strażacy znaleźli częściowo zwęglone ciało mężczyzny - informuje  mł. bryg. Marcin Żulewski z PSP w Zamościu.

W działaniach trwających ponad 3 godziny wzięło udział 6 zastępów PSP z JRG Zamość oraz jeden zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej z Łabuniek.

Spaleniu uległo wnętrze budynku z wyposażeniem. Strażacy przypuszczają, że prawdopodobną przyczyną pożaru, mogła być nieprawidłowa eksploatacja instalacji elektrycznej. Straty oszacowano na kwotę 30 tys. zł.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us