Reklama

Zamość: Publikacja wizerunku dała efekt. Złodziejka usłyszała zarzuty

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Zamojscy policjanci zatrzymali 48-latkę, która ze sklepowych półek w jednej z zamojskich drogerii zabrała kosmetyki oraz biżuterię na łączną kwotę ponad 800 złotych. - Kobieta usłyszała już zarzut. W ustaleniu danych kobiety pomogły informacje od ludzi, którzy rozpoznali kobietę po publikacji jej wizerunku - informuje Dorota Krukowska - Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Do kradzieży doszło we wrześniu w sklepie kosmetycznym przy ulicy Hrubieszowskiej.

- Kobieta zabrała ze sklepowych półek kosmetyki do pielęgnacji włosów i perfumy, a ze stojaków na biżuterię kolczyki, bransoletki oraz spinki do włosów. Towar schowała do torby i wyszła z drogerii. Przedstawiciel pokrzywdzonego sklepu wartość poniesionych strat wycenił na kwotę ponad 800 złotych. Wizerunek kobiety zarejestrowały kamery sklepowe. Został on opublikowany na stronie internetowej zamojskiej komendy z prośbą o pomoc w rozpoznaniu sprawczyni kradzieży, aby nie pozostała ona bezkarna i odpowiedziała za swój czyn. - wyjaśnia rzeczniczka. 

Dzięki informacjom przekazywanym od społeczeństwa policjanci ustalili dane kobiety. Wczoraj 48-latka z Zamościa została zatrzymana, usłyszała zarzut kradzieży. Pracujący nad sprawą policjanci ustalili, że wrześniowa kradzież to nie jedyne przestępstwo, którego dopuściła się 48-latka. Kilka miesięcy wcześniej również odwiedziła drogerię i wówczas także ukradła kosmetyki.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us