Reklama
Reklama

Zamość ma nową wiceprezydent

foto: UM Zamość foto: UM Zamość

Prezydent Zamościa Andrzej Wnuk powołał Annę Marię Antos na stanowisko zastępcy prezydenta miasta. Nowa wiceprezydent, która do tej pory była radcą prawnym w Urzędzie Miasta, jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Tytuł zawodowy i uprawnienia radcy prawnego uzyskała po ukończeniu aplikacji radcowskiej w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie i zdaniu egzaminu radcowskiego. Po zdanym egzaminie rozpoczęła praktykę zawodową. Posiada doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej jednostek samorządu terytorialnego.

Wiceprezydent Anna Antos będzie sprawować bezpośredni nadzór nad wydziałami: Turystyki i Promocji, Ewidencji Kierowców i Pojazdów, Kultury i Sportu, Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us