Reklama
Reklama

Zwierzyniec: Porzucił w lesie szczeniaki. Szuka go policja

foto: Policja foto: Policja

Mężczyzna spacerujący po lesie znalazł 4 porzucone szczeniaki. Jedno zwierzę nie przeżyło, 3 zaopiekował się pracownik schroniska. Policjanci szukają sprawcy tego czynu. Osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z policjantami ze Zwierzyńca.

- W poniedziałek policjanci z Posterunku Policji w Zwierzyńcu otrzymali zgłoszenie o porzuconych szczeniakach. Psiaki zostały znalezione przez spacerującego po lesie mężczyznę. 66-latek z Zamościa będąc na niebieskim szlaku rowerowym, który prowadzi przez kompleks leśny łączący Zwierzyniec z Obroczą pomiędzy drzewami zauważył cztery szczeniaki rasy mieszanej maści jasno brązowej z czarnymi plamkami. Obok leżały worki. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Niestety jeden z psiaków nie przeżył, resztą zaopiekował się pracownik schroniska.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania osoby, która wyrzuciła szczeniaki. Osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z policjantami z Posterunku Policji w Zwierzyńcu na numer telefonu 47 815-77-12. W tej sprawie można również kontaktować się z dyżurnym zamojskiej komendy Policji dzwoniąc na dostępny całą dobę numer 47 815-19-00. 

W myśl obowiązujących przepisów za taki czyn grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

1 komentarz

  • Tomek
    Tomek niedziela, 03 styczeń 2021 16:42 Link do komentarza

    Do schroniska? Tam to dopiero będą miały opiekę....

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us