Reklama
Reklama

Budżet Obywatelski w Zamościu. Nabór wniosków do 15 lipca

Wnioski składa się do zarządów właściwych osiedli, BOI UM lub drogą elektroniczną, foto: materiał redakcyjny Wnioski składa się do zarządów właściwych osiedli, BOI UM lub drogą elektroniczną, foto: materiał redakcyjny

Tylko do 15 lipca przyjmowane będą wnioski do Budżetu Obywatelskiego Miasta Zamość. Na realizację zadań zgłoszonych i wybranych przez mieszkańców osiedli przeznaczone jest 1,6 mln zł., po 100 tys.zł na każde z 16 zamojskich osiedli.

Propozycję projektu do zrealizowania w ramach przyszłorocznego Budżetu Obywatelskiego może zgłosić minimum 10 mieszkańców miasta. Formularz zgłoszenia udostępniony jest na stronie internetowej Urzędu Miasta, w Biurze Obsługi Interesanta oraz w siedzibach zarządów osiedli. Wypełniony dokument składa się do zarządów właściwych osiedli, Biura Obsługi Interesanta UM lub drogą elektroniczną w formie skanu na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wnioski można składać do 15 lipca.

Wszystkie zgłoszone projekty zostaną zaopiniowanie odnośnie możliwości realizacji, biorąc pod uwagę stan formalno-prawny i szacunkowy koszt. Ostateczna lista projektów, która będzie poddana pod głosowanie mieszkańców oraz lista projektów zaopiniowanych negatywnie zostanie podana do publicznej wiadomości jesienią. Głosowania na projekty zaopiniowane pozytywnie będą się odbywać na początku przyszłego roku.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us