Zamość: 1 listopada. Nie będzie zmian w organizacji ruchu

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

W tym roku na czas Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego, Zarząd Dróg Grodzkich w Zamościu nie będzie wprowadzać zmian w organizacji ruchu drogowego przy zamojskich cmentarzach, tak jak to było w latach poprzednich. Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną, ruch przy nekropoliach powinien być mniejszy niż zwykle w tym okresie.

Policja będzie patrolować okolice obu cmentarzy i jeśli zajdzie taka potrzeba, funkcjonariusze przejmą kontrolę nad ruchem drogowym. Kierowców i pieszych prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz o stosowanie się do poleceń policjantów kierujących ruchem.

Od piątku, 30 października, przy ogrodzeniu cmentarza parafialnego będzie obowiązywać zakaz postoju wzdłuż ogrodzenia cmentarza przy ul. Peowiaków i Przemysłowej.

2 komentarzy

  • ?????
    ????? środa, 28 październik 2020 10:28 Link do komentarza

    a teraz można tam parkować ?

  • ale jaja
    ale jaja piątek, 30 październik 2020 22:11 Link do komentarza

    ale heca, zamkneli cmentarze od jutra by nie było tłumów na cmentarzach a dzieki temu zakazowi wszyscy poszli jednoczesnie dzisiaj na groby zdązyc przed zakazem co spowodowało tłumy, które rząd chciał uniknąć, to od jutra pewnie rząd ogłosi ze dzieki tłumom na cmentarzu cała Polska w kwarantannie :D ps mam nadzieje ze ktos nagra lub zrobi zdjecia co sie dzisiaj teraz dzieje na cmentarzach zamojskich albo innych, chcialbym zobaczyc ten chaos i te tłumy

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us