Zamość: Wypadek z udziałem trzech pojazdów. Sprawca był nietrzeźwy

foto: Policja foto: Policja

Kierujący mercedesem stracił panowanie nad pojazdem, gwałtownie skręcił w lewo na przeciwległy pas ruchu i uderzył w stojącego na lewym pasie nissana. Siła uderzenia była na tyle silna, że nissan został przesunięty i uderzył w stojącego za nim volkswagena. 39-letni kierowca mercedesa był pijany.

Do wypadku doszło wczoraj tuż przed godziną 15.00, na Alei 1 Maja w Zamościu.

Jak informuje policja, ze wstępnych ustaleń wynika, że 39-letni mieszkaniec Zamościa, który poruszał się mercedesem, jadąc w kierunku ul. Dzieci Zamojszczyzny, stracił panowanie nad pojazdem i gwałtownie skręcił w lewo na przeciwległy pas ruchu. Uderzył w stojącego na lewym pasie nissana. Siła uderzenia była na tyle silna, że nissan został przesunięty i uderzył w kolejny samochód – volkswagena.

Kierujący nie przewozili pasażerów. Wszyscy trafili do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykonane przez policjantów wykazało, że 41-letnia mieszkanka gm. Stary Zamość, która kierowała nissanem i 33-letnia kierująca volkswagenem były trzeźwe. Natomiast 39-latek z Zamościa miał blisko 1,3 promila alkoholu w organizmie. Ponadto w chwili zdarzenia nie miał przy sobie prawa jazdy.

Dokładny przebieg i okoliczności wczorajszego wypadku będzie ustalany w trakcie policyjnego dochodzenia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us