Logo
Wydrukuj tę stronę

Śmiertelny wypadek w Jatutowie, kierowca był pijany

W wypadku śmierć poniósł 30-letni mieszkaniec gm. Zamość, foto: Policja W wypadku śmierć poniósł 30-letni mieszkaniec gm. Zamość, foto: Policja

W Jatutowie pijany kierowca - 24-latek z gm. Zamość- przewożąc trójkę pasażerów zjechał z drogi, uderzył w słup i dachował. W wypadku śmierć poniósł 30-letni mieszkaniec gm. Zamość. Pozostali uczestnicy zdarzenia z obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę, po 23.00 w Jatutowie pod Zamościem. Jak informuje policja, przyczyna tego zdarzenia była prawdopodobnie brawura i alkohol.

Z ustaleń stróżów prawa wynika, że do wypadku doszło na prostym odcinku drogi. Kierujący audi 24-letni mieszkaniec gm. Zamość, przewożąc troje pasażerów, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewą stronę drogi, uderzył w słup oświetleniowy a następnie dachował. Śmierć na miejscu poniósł 30-letni pasażer, mieszkaniec gm. Zamość. Dwójka pozostałych pasażerów: 20-letnia mieszkanka gm. Miączyn i 17-letni mieszkaniec gm. Zamość oraz 24-letni kierowca przewiezieni zostali do szpitala.

Przeprowadzone badanie pokazało, że kierowca pojazdu był nietrzeźwy. W organizmie miał ponad 1,5 promila alkoholu.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl