Logo
Wydrukuj tę stronę

"Święty uśmiechnięty" - zapraszamy do udziału w konkursie Wyróżniony

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu zaprasza uczniów klas IV-VI szkół podstawowych powiatu zamojskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego i tomaszowskiego do udziału w konkursie. Odbywa się on w ramach projektu "Jan Paweł II i Zamojszczyzna".

Prace należy dostarczyć do 13 października do siedziby Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu (ul. Sienkiewicza 5) lub do właściwej Filii w Biłgoraju (ul. Żołnierzy Wojska Polskiego 4), Hrubieszowie (ul. Ciesielczuka 1), Tomaszowie Lubelskim (ul. Zamojska 2). Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród laureatom zaplanowano na 16 października, w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu.

Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objął poseł Sławomir Zawiślak. Patronat medialny sprawują: Katolickie Radio Zamość, Niedziela Zamojsko-Lubaczowska, Kronika Tygodnia, Skafander Gazeta Akademicka, Telewizja Kablowa Zamość VIDEO KADR, ezamosc.pl Regionalny Portal Informacyjny.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 84 638 49 39 wew. 25.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl