Logo
Wydrukuj tę stronę

Tragiczne zderzenie pod Zamościem. Zginął kierowca opla

foto: Policja foto: Policja

Tragiczny wypadek w m. Udrycze Wola, na trasie Zamość - Skierbieszów. Doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Na miejscu zginął 49-letni kierowca opla.

- Do wypadku doszło w środę po godzinie 15.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobowym oplem jechał w stronę Zamościa. Na łuku drogi zderzył się z jadącym z przeciwka samochodem ciężarowym marki Scania. Kierujący osobówką, 49-letni mieszkaniec Zamościa poniósł śmierć na miejscu wypadku. 41-letniemu kierowcy ciężarówki nic się nie stało, badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. - powiedziała nam Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Do późnych godzin wieczornych w miejscu, gdzie doszło do wypadku pracowały służby. Czynności na miejscu zdarzenia prowadzone były pod nadzorem prokuratora oraz biegłego z dziedziny rekonstrukcji i przebiegu wypadków. Ciało 49-latka przewieziono do zakładu patomorfologii.

Droga była zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl