Logo
Wydrukuj tę stronę

Zderzenie na ul. Lubelskiej. Kierująca była pijana

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Prawie promil alkoholu miała w organizmie 36-letnia kierująca osobowym BMW. Kobieta zmieniając pas ruchu doprowadziła do zderzenia z Audi.

Do zderzenia dwóch osobówek doszło w niedzielne przedpołudnie na ulicy Lubelskiej w Zamościu.

- Wyjaśniając jak doszło do kolizji policjanci z ruchu drogowego ustalili, że kierująca BMW jadąc ulicą Lubelską zjechała na pas do skrętu w lewo, po tym ponownie skręciła w prawo na pas do jazdy na wprost. Nie upewniła się jednak wcześniej, czy może bezpiecznie wrócić na wcześniej zajmowany pas i doprowadziła do zderzenia z jadącą tamtędy kierującą Audi. Uczestnikom kolizji nic się nie stało - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Prawdopodobnie powodem pochopnych decyzji podejmowanych na drodze przez kierującą BMW 36-latkę z gminy Zwierzyniec był alkohol. Badanie alkomatem wykazało w organizmie kobiety prawie promil alkoholu. 48-latka siedząca za kierownicą Audi była trzeźwa.

36-latka odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl