Reklama

Zamość: Policja szuka autorów napisów na budynku Sanepidu

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Trwa poszukiwanie sprawców, którzy w nocy z soboty na niedzielę wymalowali farbą napisy na budynku Sanepidu w Zamościu. Policjanci prowadzą postępowanie w kierunku zniszczenia mienia.

Na elewacji budynku wymalowano m.in. napisy: "Sanepid hańba plandemia", "Służycie satanistom naród was rozliczy!!!", "Plandemia łapy won od naszych dzieci" oraz symbol "Polski Walczącej" i pentagram.

Sprawą napisów zajęli się zamojscy policjanci. - Poszukujemy sprawców zniszczenia mienia. Na chwilę obecną nie mamy jeszcze podejrzanych -wyjaśniła Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej komendy policji.

56 komentarzy

  • jac
    jac poniedziałek, 14 wrzesień 2020 11:51 Link do komentarza

    ciekawe czym san epid podpadł autorowi

  • ja
    ja poniedziałek, 14 wrzesień 2020 12:54 Link do komentarza

    piękne!

  • Stefan batory
    Stefan batory poniedziałek, 14 wrzesień 2020 15:13 Link do komentarza

    Brawa dla autorów

  • Szadsi
    Szadsi poniedziałek, 14 wrzesień 2020 15:30 Link do komentarza

    Brawo ?❤

  • Patriota
    Patriota poniedziałek, 14 wrzesień 2020 15:53 Link do komentarza

    Ooooo.
    Napisy pojawiły się bezobjawowo.

    Cała Polska śpiewa z nami, wypierpapier z maseczkami.

  • drrrrrr
    drrrrrr poniedziałek, 14 wrzesień 2020 16:42 Link do komentarza

    niech sanepid dalej łasi się na 75% dodatkowej kasy z naszych podatków które im pis sprezentował za gnębienie Narodu plandemią to już niedługo spray zamieni się w koktaile pewnego pana ze wschodu a wyroki w imieniu RP będą wydawane w podziemiu i tam też będą wykonywane . KS musi wrócić w szczególności dla sprzedajnych urzędników
    Ps-policja niech się weźmie do roboty i ściga przestępców tych z sejmu , z sądów i prokuratury bo na razie tam ich jest najwięcej - na razie ....

  • MG
    MG poniedziałek, 14 wrzesień 2020 17:27 Link do komentarza

    Niech żyje wolna Polska. Brawo

  • Koronościema
    Koronościema poniedziałek, 14 wrzesień 2020 18:18 Link do komentarza

    Jakie to prawdziwe bardzo ładnie?

  • Patriota39
    Patriota39 poniedziałek, 14 wrzesień 2020 18:32 Link do komentarza

    BRAWO !!! BRAWO !!! BRAWO !!!
    Święta prawda, a prawda w oczy kole ?
    Niebawem będą rozliczeni, niebawem....
    Tak jak politycy, lekarze, SZUMOWina...
    Niebawem, niebawem...

  • WERKA
    WERKA poniedziałek, 14 wrzesień 2020 18:43 Link do komentarza

    Brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wara od naszych dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ...
    ... poniedziałek, 14 wrzesień 2020 19:20 Link do komentarza

    po komentarzach muszę przyznać rację mojemu koledze, większość ludzi to debile

  • Pgibson
    Pgibson poniedziałek, 14 wrzesień 2020 20:19 Link do komentarza

    "Po komentarzach mogę poznać, większość ludzi to debile"
    Jak to kiedyś powiedział ładnie pewien pan z kabaretu TEJ : "..a to dziwne, kiedyś normą był ogół, a nie margines..."

  • Andrzej
    Andrzej poniedziałek, 14 wrzesień 2020 20:53 Link do komentarza

    Jak widzę tutejsze komentarze to nawet się ciesze z tego że jest pandemia, mam nadzieje że wirus przetrzebi tę bandę kretynów piszących tego typu idiotyzmy o braku pandemii lub wychwalanie wandalizmu i czystego kretynizmy. Tak więc do wszystkich ludzi którzy negują pandemie: bardzo dobrze nie noście maseczek i istnienie wirusa, BARDZO DOBRZE RÓBCIE TAK DALEJ NIKT PO WAS NIE BĘDZIE PŁAKAŁ WRĘCZ PRZECIWNIE.

  • Jaśko
    Jaśko poniedziałek, 14 wrzesień 2020 21:22 Link do komentarza

    A taki był ładny budynek taki amerykański,szkoda hahahaha

  • Maciej
    Maciej poniedziałek, 14 wrzesień 2020 21:38 Link do komentarza

    Cudowny widok...doskonała robota....Pozdrawiam

    Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani!

  • STOPNWO
    STOPNWO poniedziałek, 14 wrzesień 2020 21:50 Link do komentarza

    Prawda ich boli a policja też służy tym jebanym masonom i za niedługo się moneta odwróci ...

  • wujek stasiek
    wujek stasiek poniedziałek, 14 wrzesień 2020 22:10 Link do komentarza

    matoły

  • wujek stasiek
    wujek stasiek poniedziałek, 14 wrzesień 2020 22:11 Link do komentarza

    matoły

  • ja
    ja poniedziałek, 14 wrzesień 2020 22:46 Link do komentarza

    Bardzo dobrze.

  • tylerDurden
    tylerDurden poniedziałek, 14 wrzesień 2020 23:10 Link do komentarza

    i to się nazywa czynny opór mam nadzieję że sprawców nie pojmą, dziękujemy być może byliście zapalnikiem czegoś wielkiego!