Reklama

Kornelówa: Wjechał w betonowy przepust. Miał ponad 3 promile

foto: Policja foto: Policja

31-latek kierując Fordem zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. W organizmie miał ponad 3 promile alkoholu. Przewoził czworo pasażerów, troje z nich trafiło do szpitala. Hospitalizacji wymagał również kierujący Fordem.

Do wypadku doszło wczoraj kilka minut po godzinie 20:00 w Kornelówce (gmina Sitno).

- Powiadomieni o zdarzeniu policjanci, którzy pracowali na miejscu wypadku wstępnie ustalili, że kierujący fordem na prostym odcinku drogi jadąc od Miączyna w kierunku m. Czołki nagle stracił panowanie nad pojazdem zjechał na prawe pobocze i uderzył w betonowy przepust znajdujący się we wjeździe do posesji. Za kierownicą auta siedział 31-latek z gm. Sitno, razem z nim podróżowało cztery osoby. Po wypadku do szpitala załogi karetek pogotowia przewiozły kierowcę oraz troje pasażerów w wieku 18, 20 i 27 lat. Po wykonanych badaniach okazało się, że 31-latek oraz 27-letni pasażer doznali obrażeń wymagających dalszej hospitalizacji, natomiast pozostała dwójka pasażerów ze zdarzenia wyszła jedynie z niegroźnymi potłuczeniami - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojska policji. - Prawdopodobnie przyczyną wypadku była nadmierna prędkość z jaką poruszał się 31-latek, niedostosowana do warunków drogowych. Na zachowanie kierowcy miał również wpływ stan, w jakim się znajdował. Wykonane przez policjantów badanie trzeźwości wykazało, że kierujący fordem w organizmie miał ponad 3 promile alkoholu, nietrzeźwi byli także pasażerowie - dodaje. 

Szczegółowy przebieg i okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci i apelują o rozsądek na drodze.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us