Reklama

Rozstrzygnięto konkurs "Zostaję w domu – JESTEM BEZPIECZNY". Zobacz wideo

foto: Policja foto: Policja

Rozstrzygnięto konkurs "Zostaję w domu – JESTEM BEZPIECZNY" zrealizowany przez Komendę Miejską Policji w Zamościu. Uczniowie szkół podstawowych przesyłali realizowane przez siebie filmiki o tematyce zawiązanej z bezpiecznym spędzaniem czasu podczas epidemii. Z ich dzieł powstał spot.

- Konkurs skierowany był do dzieci i młodzieży uczących się w szkołach podstawowych. Zadaniem konkursowym była realizacja krótkiego materiału filmowego, w którym należało pokazać, w jaki sposób, w tych nowych dla nas wszystkich okolicznościach związanych z epidemią, kreatywnie i bezpiecznie spędzać czas, dlaczego warto zostać w domu i jak każdy z nas może chronić się przed zakażeniem. W projekcie uczestnicy mogli także pokazać jak okazywać wsparcie dla służb ratunkowych - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Do komendy wpłynęło kilkanaście filmików. Komisja ostatecznie zdecydowała, że nie wyłoni jednego zwycięzcy, ponieważ wszystkie filmiki były bardzo ciekawe i kreatywne. Ostatecznie zdecydowano, że każdy uczestnik stanie na najwyższym miejscu na podium i będzie zwycięzcą. Z wszystkich filmików, które dzieciaki przesłały do organizatora powstał spot.

Każdy uczestnik otrzymał nagrodę – koszulkę z logo konkursu oraz medal. Poniżej spot.

Media

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us