Reklama

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Jest poszukiwany przez policję

foto: Policja foto: Policja

Zamojscy policjanci poszukują sprawcy kradzieży rozbójniczej, do której doszło na początku czerwca przy ul. Hrubieszowskiej w Zamościu. Podejrzany użył przemocy wobec pracownika ochrony. Policjanci opublikowali wizerunek mężczyzny i apelują o pomoc w ustaleniu danych mężczyzny.

- Policjanci z zamojskiej komendy zwracają się z prośbą o pomoc w rozpoznaniu wizerunku sprawcy kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna 2 czerwca br. w trakcie pobytu w sklepie spożywczym przy ul. Hrubieszowskiej zabrał z półki alkohol i nie płacąc za towar udał się w stronę wyjścia. W chwili, gdy przeszedł obok kasy został poproszony przez ochroniarza, aby odłożył na miejsce towar, który miał ze sobą. Wywiązała się szarpanina pomiędzy pracownikiem ochrony a mężczyzną. Ostatecznie sprawcy kradzieży rozbójniczej pomimo stanowczej postawy ochroniarza udało się wyjść ze sklepu - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Policjanci zabezpieczyli monitoring. Wynika z niego, że alkohol ukradł młody szczupły mężczyzna, wzrostu około 180 cm, ubrany był w jasne spodnie, szare buty, ciemną kurtkę z kapturem, przód kurtki na wysokości klatki piersiowej koloru szarego po lewej stronie kurtki czarne logo morki odzieżowej. Prawdopodobnie mężczyzna posiada tatuaże na zewnętrznych stronach dłoni lewej i prawej - dodaje. 

Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu danych mężczyzny. Wszystkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu danych personalnych mężczyzny lub w zlokalizowaniu miejsca jego zamieszkania można przekazywać do KMP w Zamościu, pod nr tel. 47 81 514 22 lub 112, jak też za pośrednictwem poczty elektronicznej pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tej sprawie można również zgłosić się osobiście do Komendy Miejskiej Policji w Zamościu przy ul. Wyszyńskiego 2.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us