Reklama

Łabunie Reforma: Zderzenie czterech aut

foto: Policja foto: Policja

Cztery samochody zderzył się w piątek na drodze krajowej nr 17 w m. Łabunie Reforma. Do szpitala trafiły cztery osoby, na szczęście skończyło się na niegroźnych potłuczeniach.

- Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący samochodem m. Renault Megane zwolnił, ponieważ przed nim utworzył się korek. Zwolnił także jadący za nim kierowca volkswagena oraz kolejne auto – audi. Natomiast jadąca za audi 23-latka za kierownicą pojazdu marki Renault Clio nie zachowała bezpiecznej odległości, nie zdążyła zahamować i uderzyła w tył audi. Nastąpił tzw. efekt domina, audi uderzyło w volkswagena, a ten w renault megane - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - W wyniku tego zdarzenia do szpitala zostały przewiezione kierująca i pasażerka renault clio wraz z kilkumiesięcznym dzieckiem oraz 26-letnia kierująca audi. Na szczęście po wykonanych badaniach wróciły do domu. Poza niegroźnymi potłuczeniami nie doznały poważniejszych obrażeń- dodaje.

Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Szczegółowy przebieg zdarzenia wyjaśniają policjanci i apelują o ostrożność na drodze.

2 komentarzy

  • kierowiec
    kierowiec niedziela, 26 lipiec 2020 08:33 Link do komentarza

    czy kierowców juz nie uczą ze jak jest daleko z przodu korek to się wcześniej zwalnia, trzeba sięgać dalej wzrokiem do przodu a nie tylko patrzeć na jedno auto przed nami

  • Idźcie w *******************
    Idźcie w ******************* poniedziałek, 27 lipiec 2020 13:27 Link do komentarza

    Na bank urzędniczka

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us