Wypadek motocyklisty na ul. Łukasińskiego [ZDJĘCIA]

foto: materiał redakcyjny foto: materiał redakcyjny

W Zamościu na ulicy Łukasińskiego motocyklista wypadł z drogi i uderzył w bariery oddzielające chodnik od ulicy. Motocyklista trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w środę około godziny 20:30, na wysokości zamojskiego "Ekonomika".

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motocyklem marki Suzuki na łuku drogi nagle stracił panowanie nad jednośladem, przechylił się i uderzył w metalową barierkę oddzielającą chodnik od jezdni. Motocyklista, 46-letni mieszkaniec gm. Sitno, został przewieziony do szpitala. Po badaniach mógł wrócić do domu. Z kolizji wyszedł z niegroźnymi potłuczeniami. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Z uwagi na powstałe w motocyklu uszkodzenia policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Szczegółowy przebieg zdarzenia oraz przyczynę utraty panowania nad jednośladem wyjaśniają policjanci i apelują o ostrożność na drodze.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us