Logo
Wydrukuj tę stronę

Strażnicy schwytali nożownika

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Pijany mężczyzna uszkodził samochód zaparkowany na zamojskiej starówce i uderzył w twarz właściciela auta. Podczas próby zatrzymania przez strażników miejskich wyciągnął nóż.

Do zdarzenia doszło dziś około godz. 02:00 w nocy.

Do siedziby Straży Miejskiej w Zamościu zgłosił się mężczyzna. Twierdził, że pijany sprawca uszkodził jego samochód, kopiąc w karoserię, a także uderzył w twarz właściciela pojazdu.

"Strażnicy, wspólnie ze zgłaszającym udali się na miejsce. Na skrzyżowaniu ulic Kolegiackiej i Grodzkiej zauważono sprawcę, który na widok funkcjonariuszy zaczął uciekać w podwórze. Strażnicy miejscy ruszyli za nim w pościg. Po chwili okazało się, że mężczyzna ma przy sobie nóż. Mimo dwukrotnego wezwania do rzucenia narzędzia, nożownik nie zastosował się do polecenia strażników." - czytamy w komunikacie Straży Miejskiej.

Funkcjonariusze użyli gazu i obezwładnili mężczyznę. Został on przekazany Policji.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl