Zamość, ul. Lwowska: 12-latka potrącona na przejściu

foto: Policja foto: Policja

12-latka przechodząc przez przejście została potrącona przez kierującą toyotą. Dziewczynka trafiła do szpitala. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że nastolatka weszła na przejście na czerwonym świetle.

Do zdarzenia doszło, w piątek ok. godziny 16:30, na skrzyżowaniu ul. Lwowskiej z Al. Jana Pawła II.

- Jak wstępnie ustalili pracujący tam policjanci kierująca pojazdem m. Toyota poruszała się od Zamościa w kierunku miejscowości Kalinowice. Na skrzyżowaniu potrąciła przechodzącą przez przejście 12-latkę. Prawdopodobnie kierująca miała wówczas zielone światło, a dziewczynka wraz z rówieśniczką weszły na przejście przy włączonym czerwonym świetle. 12-latkę z Zamościa załoga karetki pogotowia przewiozła do szpitala. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że siedząca za kierownica toyoty 31-latka z gm. Łabunie była trzeźwa - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Szczegółowy przebieg zdarzenia wyjaśniają policjanci i apelują o ostrożność na drodze.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us