Andrzej Duda zakończył kampanię w Zamościu [WIDEO]

foto: materiał redakcyjny foto: materiał redakcyjny

Prezydent Andrzej Duda zakończył swoją kampanię prezydencką na Rynku Wielkim w Zamościu. Prezydent wziął udział w spotkaniu z mieszkańcami.

Przypominamy, że o północy rozpocznie się cisza wyborcza, która potrwa do zamknięcia lokali wyborczych w niedzielę. W drugiej turze, w najbliższą niedziele (12 lipca), Andrzej Duda zmierzy się z Rafałem Trzaskowskim.

Media

6 komentarzy

 • górnicy w Zamościu? szok
  górnicy w Zamościu? szok sobota, 11 lipiec 2020 05:21 Link do komentarza

  ciekawe ile z tych osób na rynku przywożą razem z nim, chyba te dzieci z tyłu za nim jezdza po Polsce, tak samo górnicy, bo skąd górnicy w Zamościu, są tu jakieś kopalnie? takie troche oszustwo wyborcze te zdejmowanie plakatów z innymi kandydatami na rynku przed przyjazdem, jakby kreowanie innej rzeczywistosci albo negacji i zaprzeczania, ze nie ma innych kandydatów

 • ^_^
  ^_^ sobota, 11 lipiec 2020 08:29 Link do komentarza

  jakby zaśpiewali barkę to niemal jak wizyta papieża :) z tego co widziałem to ten tłum to także wyborcy innych kandydatów :) a powiesili te zdjęte bannery po wyjeździe? spodziewałbym się raczej u Putina że zdejmuje bannery innych kandydatów przed wizytą ale że u nas w Polsce taka cenzura? przecież to brak demokracji? a widzieliście na płocie na koszarach ile plakatów wisi? pewnie tamtędy go wieźli, to chyba aleja Dudy będzie od teraz :) (ciekawe czy wcześniej wisieli tam inni kandydaci i tez ich zdjęli?)

 • dr.br
  dr.br sobota, 11 lipiec 2020 09:50 Link do komentarza

  Złamana cisza wyborcza! Informacje powinny być przy zablokowanych komentarzach! A tu jest dalej agitacja i hejt!!!! Powinna być nałożona kara za przymykanie oka na te wpisy i komentarze!!!!!!!

 • ciekawy
  ciekawy sobota, 11 lipiec 2020 10:12 Link do komentarza

  ale jaki hejt? kolega widze przewrażliwiony? to tylko smieszna relacja z wczorajszej imprezy. przecież nie ma nic o tym na kogo będzie głosował? ja tu nie widze złamania ciszy wyborczej. skąd wiesz ze nie będzie głosował na Dudę? może nie będzie wcale głosował?, jest tylko zakaz agitacji i sondaży, moich znajomych tez zaciekawili ci górnicy, a może to kominiarze byli?

 • ^_^
  ^_^ niedziela, 12 lipiec 2020 22:26 Link do komentarza

  jakby zaśpiewali barkę to niemal jak wizyta papieża :) z tego co widziałem to ten tłum to także wyborcy innych kandydatów :) a powiesili te zdjęte bannery po jego wyjeździe, przed północą? spodziewałbym się raczej u Putina że zdejmuje bannery innych kandydatów przed wizytą ale że u nas w Polsce taka cenzura? przecież to brak demokracji? a widzieliście na płocie na koszarach ile plakatów wisi? pewnie tamtędy go wieźli, to chyba aleja Dudy będzie od teraz :) (ciekawe czy wcześniej wisieli tam inni kandydaci i tez ich zdjęli?)

 • ff
  ff poniedziałek, 13 lipiec 2020 10:43 Link do komentarza

  No to teraz przez 5 lat trza-skowytać i ze świeczkami i kartonami na protesty latać ;)

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us