Logo
Wydrukuj tę stronę

Był poszukiwany. Policjanci znaleźli go ... leżącego na chodniku

Był poszukiwany. Policjanci znaleźli go ... leżącego na chodniku

Policjanci z zamojskiej komendy zareagowali widząc leżącego na chodniku mężczyznę. Jak się okazało, 38-latek nie potrzebował pomocy medycznej, był pijany i dodatkowo poszukiwany sądowym nakazem doprowadzenia do odbycia kary więzienia.

- Wczoraj około godziny 17:30 na terenie Zamościa policjanci z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego patrolując ulice miasta zauważyli leżącego na chodniku mężczyznę. W obawie o jego stan zdrowia natychmiast podjęli interwencję. Jak się okazało 38-latek był zdrowy i nie potrzebował pomocy medycznej, a powodem „chodnikowej drzemki” był alkohol. Badanie trzeźwości wykazało w jego organizmie prawie dwa promile alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu zostanie przewieziony do zakładu karnego - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

38-latek z powiatu hrubieszowskiego poszukiwany był wydanym przez Sąd Rejonowy w Hrubieszowie nakazem doprowadzenia do odbycia kary pozbawienia wolności. W przeszłości dopuścił się przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, za co ma rok do odsiadki.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl