Logo
Wydrukuj tę stronę

Co stało się z Mateuszem? Policja przygotowała kolejny portret chłopca zaginionego 13 lat temu

Progresywny portret Matusza Żukowskiego, foto: Policja Progresywny portret Matusza Żukowskiego, foto: Policja

Zamojscy policjanci opublikowali kolejny "progresywny" portret Mateusza Żukowskiego z Ujazdowa. Chłopiec zaginął w 2007 roku. Do tej pory nie udało się ustalić, co stało się z dziesięcioletnim wówczas Mateuszem.

Przypomnijmy: Mateusz Żukowski zaginął 26 maja 2007 roku. Tego dnia po południu chłopiec wyszedł z domu położonego w Ujazdowie w gm. Nielisz. Do dziś nie powrócił i nie zawiązał kontaktu z rodziną. W chwili zaginięcia chłopiec miał ukończone 10 lat.

- Poszukiwania Mateusza nadal trwają. Dzięki pracy biegłych z laboratorium kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku zajmujących się progresją wizerunku stworzono aktualny portret Mateusza uwzględniający upływ czasu - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca przebywania Mateusza Żukowskiego bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące zaginionego proszone są o kontakt telefoniczny z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Zamościu pod numerem 47 815 1900, bądź z najbliższą jednostką policji, tel. 112


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl