Co stało się z Mateuszem? Policja przygotowała kolejny portret chłopca zaginionego 13 lat temu

Progresywny portret Matusza Żukowskiego, foto: Policja Progresywny portret Matusza Żukowskiego, foto: Policja

Zamojscy policjanci opublikowali kolejny "progresywny" portret Mateusza Żukowskiego z Ujazdowa. Chłopiec zaginął w 2007 roku. Do tej pory nie udało się ustalić, co stało się z dziesięcioletnim wówczas Mateuszem.

Przypomnijmy: Mateusz Żukowski zaginął 26 maja 2007 roku. Tego dnia po południu chłopiec wyszedł z domu położonego w Ujazdowie w gm. Nielisz. Do dziś nie powrócił i nie zawiązał kontaktu z rodziną. W chwili zaginięcia chłopiec miał ukończone 10 lat.

- Poszukiwania Mateusza nadal trwają. Dzięki pracy biegłych z laboratorium kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku zajmujących się progresją wizerunku stworzono aktualny portret Mateusza uwzględniający upływ czasu - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca przebywania Mateusza Żukowskiego bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące zaginionego proszone są o kontakt telefoniczny z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Zamościu pod numerem 47 815 1900, bądź z najbliższą jednostką policji, tel. 112

1 komentarz

  • em
    em środa, 08 lipiec 2020 08:20 Link do komentarza

    W ubiegłym roku -tak mi się wydaje na terenie jakiegoś wykopaliska- żwirowni czy piaskowni z okolic Zamościa- Żdanów czy inne miejsce wykopano ludzką czaszkę, ciekawe czy były jakieś badania w tym kierunku.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us