Logo
Wydrukuj tę stronę

Zamość: Rusza foodtruckowy sezon. Wygraj voucher na pyszne jedzenie! [KONKURS]

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

10, 11 i 12 lipca 2020 r. to daty, które każdy miłośnik dobrej kuchni już teraz powinien zapisać sobie w kalendarzu. W Zamościu pojawią się prawdziwi pasjonaci kulinariów, którzy przez trzy dni, w ramach pierwszego w tym sezonie zlotu food trucków, będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami. Kulinarne świętowanie lata będzie miało miejsce na parkingu pod Zamość Sadowa City Market.

Długi weekend od 10-12 lipca upłynie w Zamościu pod znakiem dobrego jedzenia. Organizator zlotu zaprasza do rodzinnego świętowania lata pod Zamość Sadowa City Market, gdzie będzie miał miejsce kultowy już zlot.

Ucztowanie w formule wielkiego, rodzinnego pikniku, którego główną atrakcją jest kilkanaście food trucków, od kilku lat przyciąga spragnionych niecodziennych smaków mieszkańców. Serwowane będą oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

Event będzie miał miejsce przy ul Sadowej w Zamościu. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

U nas możecie wygrać kupony na to wydarzenie, dzięki którym będziecie mogli skosztować pysznego jedzenia. Co zrobić, aby je zdobyć?

1. Polubić fanpage https://www.facebook.com/ezamosc/ na Facebooku.

2. Udostępnić post publicznie.

3. W komentarzu pod postem na naszym profilu Facebookowym odpowiedzieć na pytanie: Jaka jest Twoja ulubiona kuchnia? Odpowiedź uzasadnij.

Na Wasze komentarze czekamy do środy (8.07) do godz. 24:00. Wygrają te osoby, których komentarze zdobędą najwięcej lajków.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl