Logo
Wydrukuj tę stronę

Zderzenie dwóch aut na ul. Dzieci Zamojszczyzny. Kierowca jednego z pojazdów był pijany

foto: materiał redakcyjny foto: materiał redakcyjny

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 15:00 na ul. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu, na wysokości Castoramy. Trzy osoby trafiły do szpitala. Jak się okazało, jeden z kierowców był pod wpływem alkoholu.

- Otrzymaliśmy informację o godzinie 15:35. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca Toyoty - 53-letni mieszkaniec Szczebrzeszyna, podczas zawracania nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierowcy Volkswagena - 31-latkowi z gm. Szczebrzeszyn. Doszło do zderzenia. Volkswagen dachował. Do szpitala trafili obaj kierowcy i pasażerka z Volkswagena - powiedziała nam Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

W trakcie badania kierowców okazało się, że jeden z nich jest pod wpływem alkoholu. Za jazdę na "podwójnym gazie" odpowie 31-letni kierowca Volkswagena.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl