Zderzenie dwóch aut na ul. Dzieci Zamojszczyzny. Kierowca jednego z pojazdów był pijany

foto: materiał redakcyjny foto: materiał redakcyjny

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 15:00 na ul. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu, na wysokości Castoramy. Trzy osoby trafiły do szpitala. Jak się okazało, jeden z kierowców był pod wpływem alkoholu.

- Otrzymaliśmy informację o godzinie 15:35. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca Toyoty - 53-letni mieszkaniec Szczebrzeszyna, podczas zawracania nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierowcy Volkswagena - 31-latkowi z gm. Szczebrzeszyn. Doszło do zderzenia. Volkswagen dachował. Do szpitala trafili obaj kierowcy i pasażerka z Volkswagena - powiedziała nam Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

W trakcie badania kierowców okazało się, że jeden z nich jest pod wpływem alkoholu. Za jazdę na "podwójnym gazie" odpowie 31-letni kierowca Volkswagena.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us