Reklama

Kalinowice: Zderzenie motocykla z osobówką. Znamy szczegóły

foto: Policja foto: Policja

Wczoraj informowaliśmy o zderzeniu motocykla z osobową Skodą w Kalinowicach, na krajowej 17-stce. Mamy szczegółowe informacje dotyczące zdarzenia.

- Policjanci ustalili, że jadący drogą krajową nr 17 motocyklista wyprzedzał osobową Skodę. Nie zauważył jednak, że kierująca samochodem, 42-letnia mieszkanka gminy Zamość, w tym czasie skręcała w lewo na posesję - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Po zderzeniu załoga karetki pogotowia do szpitala przewiozła 20-latka z gminy Łabunie, który kierował motocyklem marki Suzuki oraz kierującą skodą. Po badaniach i lekarskiej konsultacji oboje opuścili placówkę służby zdrowia. Z kolizji wyszli z niegroźnymi potłuczeniami i otarciami. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że byli trzeźwi. Zarówno motocykl, jak i osobówka nie nadawały się do dalszej bezpiecznej jazdy. Mundurowi zatrzymali wiec ich dowody rejestracyjne - dodaje.

20-latek za nieprawidłowo wykonany manewr wyprzedzania i spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym otrzymał mandat karny.

1 komentarz

  • zaskoczony
    zaskoczony wtorek, 30 czerwiec 2020 14:50 Link do komentarza

    a czemu osobówka nie nadawała sie do jazdy? na zdjeciu widac ze tylko drzwi uszkodzone

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us